PrimeXBT Uygulaması

PrimeXBT uygulaması ile her yerden işlem yapmanın kolaylığına erişin. Bu mobil uygulama, kullanıcıların hareket halindeyken alım satım yapmalarına, piyasaları anında takip etmelerine ve herhangi bir iOS veya Android cihazında hesaplarını kolayca yönetmelerine olanak tanıyan güçlü bir işlevsellik sunar.

PrimeXBT mobil uygulaması.

PrimeXBT iOS Uygulaması

PrimeXBT iOS uygulaması ile nerede olursanız olun kesintisiz alım satım deneyimleyin. Etkinlik ve kullanım kolaylığı için tasarlanmış olan bu uygulama, kapsamlı bir ticaret platformunu doğrudan iPhone’unuza getirir, böylece işlemleri yönetebilir, piyasaları izleyebilir ve istediğiniz zaman, her yerde bağlantıda kalabilirsiniz.

Genel Bakış

SatıcıPrime XBT Ticaret Hizmetleri Ltd. Şti.
iPhone UyumluluğuiOS 15.0 veya daha yeni sürümü gerektirir.
iPod TouchRequires iOS 15.0 or later.
MacmacOS 12.0 veya daha sonraki bir sürümü gerektirir ve Apple M1 çipi veya daha yeni bir çiple donatılmış bir Mac gereklidir.
Apple VizyonuvisionOS 1.0 veya daha üst bir sürüm gerektirir.
Boyut88,8 MB
Dillerİngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Türkçe
KategoriFinans
Yaş Sınıflandırması4 artı
FiyatÜcretsiz
Telif hakkı© Prime XBT Ticaret Hizmetleri Ltd. Şti.

iOS için PrimeXBT Uygulamasını İndirin

iOS cihazınıza PrimeXBT uygulamasını indirmek için şu adımları izleyin:

 1. App Store’u Açın: Cihazınızın ana ekranında App Store simgesini bulun ve açmak için üzerine dokunun.
 2. PrimeXBT’yi Arayın: App Store’un alt kısmındaki arama sekmesine dokunun. Üstteki arama çubuğuna “PrimeXBT” yazın ve “Ara”ya basın.
 3. Uygulamayı Seçin: Arama sonuçlarından, geliştiricisi Prime XBT Trading Services Ltd. olarak işaretlenmiş olan PrimeXBT uygulamasını bulun.
 4. Uygulamayı İndirin: Uygulamanın yanındaki “GET” butonuna dokunun. Uygulamayı daha önce indirdiyseniz, “GET” yerine aşağı yönlü bir ok ile bulut simgesi görebilirsiniz. Bu simgeye dokunarak uygulamayı yeniden indirin.
 5. Uygulamayı Yükleyin: İstenirse, Apple Kimliği şifrenizi girerek, Face ID veya Touch ID kullanarak kurulumu onaylayın.
 6. Uygulamayı Açın: Uygulama indirildikten sonra, App Store’da “Aç” butonuna dokunarak doğrudan açabilir veya ana ekranınızda PrimeXBT simgesini bulup uygulamayı başlatmak için üzerine dokunabilirsiniz.
 7. Giriş Yap veya Kaydol: Eğer zaten bir PrimeXBT hesabınız varsa, bilgilerinizle giriş yapın. PrimeXBT’ye yeniyseniz, işlem yapmaya başlamak için bir hesap oluşturmanız gerekecek.
iOS için PrimeXBT uygulaması.

En Son Güncellemeler

İşte yeni özellikler ve güncellemeler:

 • Hesaplar için Güncellenmiş Adlandırma Kuralları: Kullanıcıların uygulama içindeki gezinmelerini kolaylaştırmak amacıyla hesap adlandırmaları basitleştirildi.
 • Yeni Geri Bildirim Özelliği: Kullanıcıların uygulama üzerinden doğrudan herhangi bir zamanda geri bildirimde bulunmalarını sağlamak için ‘Profil’ bölümü altına eklendi.
 • Yeni Para Çekme Butonu: Fonların çekilmesine daha hızlı erişim sağlamak için ana ekrana yerleştirildi, işlemi daha hızlı ve daha kolay hale getiriyor.
 • Yeni Müşteriler için Basitleştirilmiş Oryantasyon: Yeni müşterilerin daha az karmaşıklıkla ve daha hızlı bir şekilde işlem yapmaya başlamalarına yardımcı olmak için süreci kolaylaştırdık.
 • Eklenen Alış ve Satış Fiyatları: Daha kolay görünürlük ve erişim için Küresel Piyasaların ‘Ticaret’ sekmesine dahil edildi, ticaret kararlarının alınmasını iyileştiriyor.

Uygulama Gizliliği

Prime XBT Trading Services Ltd. olarak, uygulamamıza uygulanan gizlilik önlemlerini aşağıda detaylandırdık:

 1. Takip Verisi

Aşağıda listelenen veriler, şirkete ait olmayan diğer uygulamalar ve web siteleri üzerindeki aktivitelerinizi izlemek için kullanılabilir:

 • Tanımlayıcılar
 1. Kişisel Tanımlanabilir Veri

Bu kategori, kimliğinizle bağlantılı olabilecek ve şunlar için kullanılabilecek verileri içerir:

 • Konum servisleri
 • İletişim bilgileri
 • Benzersiz tanımlayıcılar
 • Etkileşim ve kullanım metrikleri
 • Sistem teşhisi
 1. Anonim Veri

Bu veri toplanmıştır ancak kimliğinizle ilişkilendirilmemekte ve şunları içermektedir:

 • Genel tanımlayıcılar
 • Tanı bilgisi

Android için PrimeXBT Uygulaması

PrimeXBT Android uygulaması ile tam işlem fonksiyonlarına erişin. Bu kullanıcı dostu uygulama, PrimeXBT’nin tüm güçlü özelliklerini entegre eder, böylece işlemleri gerçekleştirebilir, piyasa gelişmelerini takip edebilir ve yatırımlarınızı Android cihazınızda, nerede olursanız olun yönetebilirsiniz.

Ana Özellikler

Versiyon3.8.1
Güncellendi8 Nisan 2024
Android Gerektirir7.0 ve üzeri
İndirilenler100.000+ indirme
İçerik derecelendirmesiHerkes
İzinlerKonum, Fotoğraflar/Medya/Dosyalar, Depolama, Kamera, Mikrofon
Yayınlandı10 Şubat 2022
Tarafından sunulduPrime Technology LTD

PrimeXBT Android Uygulamasını İndir

Android cihazınıza PrimeXBT uygulamasını indirmek için şu adımları izleyin:

 1. Google Play Store’u Açın: Android cihazınızda, Google Play Store uygulamasını başlatın.
 2. Google Play Store’da PrimeXBT Ara: Google Play Store’un arama çubuğuna “PrimeXBT” yazın ve arama simgesine basın.
 3. Uygulamayı Seçin: Arama sonuçlarından, Prime Technology LTD tarafından sunulan PrimeXBT uygulamasını bulun.
 4. Uygulamayı Yükle: Uygulamayı cihazınıza indirmek ve yüklemek için “Yükle” düğmesine tıklayın.
 5. Uygulamayı Açın: Kurulum tamamlandıktan sonra, Google Play Store’daki “Aç” butonuna dokunarak veya ana ekranınızda veya uygulama çekmecenizde beliren PrimeXBT simgesine tıklayarak uygulamayı açın.
 6. Giriş Yap veya Kaydol: Eğer zaten bir PrimeXBT hesabınız varsa, mevcut bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Eğer PrimeXBT’ye yeniyseniz, uygulama içinde doğrudan yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.
Android için PrimeXBT uygulaması.

Latest Updates

Android için PrimeXBT uygulamasında yer alan yeni özellikler ve iyileştirmeler:

 • Yeniden Düzenlenmiş Ana Ekran: Ana ekran düzeni yeniden organize edilerek, kullanıcıların gezinmesini ve erişilebilirliğini artırmak için yeni sekmeler tanıtıldı.
 • Çoklu Dil Desteği: Uygulamanın küresel olarak daha fazla kullanıcıya erişilebilirliğini genişletmek için Tayca ve Vietnamca dilleri için destek eklendi.
 • Geliştirilmiş Para Yatırma İşlemi: Kullanıcıların ülkelerine göre mevcut fiat ödeme seçenekleri arasında kolayca geçiş yapabilmelerini sağlayan ‘Ülke Seç’ alanı ekleyerek para yatırma işlemini iyileştirdi.

Veri Güvenliği

Prime XBT Trading Services Ltd. olarak, uygulamamız için belirli gizlilik protokollerini aşağıdaki gibi belirledik:

 1. Veri Paylaşımı:
 • Kişisel Bilgiler: Adınız, e-posta adresiniz ve kullanıcı kimlikleriniz, uygulama işlevselliği, analitik, geliştirici iletişimi, reklamcılık veya pazarlama, dolandırıcılık önleme, güvenlik ve uyum ile kişiselleştirme gibi amaçlarla diğer şirketler veya kuruluşlarla paylaşılabilir.
 1. Veri Toplama:
 • Kişisel Bilgiler: Uygulama işlevselliği, analitik, pazarlama ve hesap yönetimi için isim, e-posta adresi ve kullanıcı kimlikleri gibi bilgileri toplar.
 • Cihaz veya Diğer Kimlikler: Uygulama işlevselliği ve analitikler için cihaz veya diğer kimlikleri toplar.
 • Finansal Bilgi: Uygulama işlevselliği ile ilgili olarak özellikle dolandırıcılık önleme, güvenlik ve uyumluluk amacıyla kullanıcı ödeme bilgilerini toplar.
 1. Veri Kullanımı:
 • Uygulama Etkileşimleri: Analitik, reklamcılık ve kişiselleştirme gibi amaçlar için uygulama içindeki etkileşimleri takip eder.
 • Çökme Verisi: Uygulamanın performansını ve stabilitesini iyileştirmek için uygulama çökmeleriyle ilgili verileri toplar.
 1. Güvenlik Uygulamaları:
 • Veri Şifreleme: Verilerin yetkisiz erişimden korunması için transit halindeyken şifrelenmesini sağlar.
 • Veri Silme: Kullanıcıların verilerinin silinmesi talebinde bulunmaları için mekanizmalar sağlar.
 1. Düzenleyici Uyumluluk:
 • Geliştirici, veri uygulamalarının uygulama sürümüne, kullanımına, bölgeye ve yaşa bağlı olarak değişebileceğini ve yerel yasalar ile düzenlemelere uyumu yansıttığını belirtiyor.

PrimeXBT Uygulamasını Kullanmanın Avantajları

PrimeXBT uygulamasını kullanmanın ana avantajları:

 • Her Yerde Etkin Ticaret: Akıcı bir mobil deneyimle istediğiniz zaman, her yerde ticaret yapın.
 • Gelişmiş İşlem Araçları: Forex, Endeksler, Emtialar ve Vadeli İşlemler boyunca bilinçli işlem yapmak için sofistike çizelgeleme ve analiz araçlarını kullanın.
 • Sağlam Güvenlik: Güçlü güvenlik protokolleri, finansal varlıklarınızı ve kişisel bilgilerinizi koruyarak güvenli bir ticaret ortamı sağlar.
 • Kripto Ticareti: PrimeXBT’de kripto para ticareti, dijital varlıkların alım ve satımını içerir. Bu, önemli kâr fırsatları sunar, ancak dikkatli analiz ve risk yönetimi gerektirir.
 • Yarışmalar: PrimeXBT, katılımcıların ödüller için yarıştığı, becerilerini simüle edilmiş bir ortamda test etmelerine olanak tanıyan ticaret yarışmalarına ev sahipliği yapıyor.
PrimeXBT uygulaması.

PrimeXBT Uygulamasına İlişkin Yatırımcı Yorumları

Kullanıcı deneyimleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için yorumlar sayfamızı ziyaret edin.

PrimeXBT Mobil Versiyonu

Mobil uygulama indirmeyi tercih etmeseniz bile, platformun mükemmel bir mobil versiyonunu sunduğumuzu aklınızda bulundurun. Kullanıcı dostu arayüzü ve mobil uygulamalarımızla yarışan pratik işlevselliği ile övünür. Bu web tabanlı platform, herhangi bir mobil cihaz üzerinden tarayıcınızdan doğrudan kapsamlı bir ticaret deneyimi yaşamanızı sağlar. Piyasa güncellemelerini kontrol ediyor, grafikleri analiz ediyor ya da işlemleri gerçekleştiriyorsanız, mobil sitemiz ihtiyacınız olan tüm temel araçları erişim kolaylığı ve hak ettiğiniz verimlilikle sunar. Hızlı erişim için, sadece PrimeXBT’ye giriş yapın ve hemen ticarete başlayın.